Vala

Zaimina Vasjari ka publikuar një fotografi bashkë me burrin e saj.

Zaimina Vasjari në llogarinë e saj në Instagram ka postuar foto duke luajtur shah bashkë me Klodianin.

Këngëtarja dhe partneri i saj ishin veshur në sportive, ndërsa po relaksoheshin në këtë fundjavë.

“Ironia e shahut është që Mbretëresha mban më shumë pushtet sesa Mbreti”, ka shkruar ajo.

Për ndryshe, Zaimina dhe Klodiani kanë bashkë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar Khloe. /Lajmi.

Loading...