Vala

Njihet për bukurinë e saj natyrale dhe thjeshtësinë.

Këngëtarja simpatike, Xhensila Myrtezaj edhe në fotografit e publikuara këtë herë erdhi mahnitëse, shkruan Indeksonline.

Në një ambient të rrethuar me lule, Xhensila ishte lulja më e bukur derisa shkëlqente në imazhet e reja.

Kujtojmë që vitin që po lëmë pas, Xhensila u bë nën për herë të parë ndërsa arriti që shumë shpejt të rikthehet në formë.