Vala

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj, Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashura të ekranit.

Dyshja e cila kohë më parë u bënë prindër të një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin, Ajka shpesh herë ndajë momente romantike në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ishte xhensila ajo që këtë herë ka publikuar disa imazhe derisa shihen çifti duke i dhuruar puthje njëri-tjetrit.

Ndryshe, Xhensila pas lindjes së vajzës është rikthyer shumë shpejt për të punuar në projektet të reja.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË