Vala

Këngëtarja nga Drenica po na befason çdo ditë e më shumë.

Violetë Kukaj është njëra nga këngëtaret e zhanrit popullor e cila është pjesë e skenës muzikore që shumë vite, përcjell OraInfo.

E njohur për veshjet e saj elegante dhe me shpesh tradicionale ajo është dukur bukur çdo herë.

Pas një kohe të gjatë jashtë skenës për Violetën u thanë shumë gjëra, por me kthimin e saj ajo hodhi poshtë të gjitha.

Po përgatitet për në skenë dhe ajo sot erdhi me një pamje befausese.

Me një fustan të gjelbër e shumë elegant, Violeta duket më bukur se kurrë.

MUND TË JU PËLQEJNË