Vala

Aktori i humorit dhe prezantuesi televiziv Besim Dina, prej vitesh e sjell në ekran shoun e tij të suksesshëm, shumë të ndjekurin “Oxygen”, shkruan “Kosovarja”.

Gjakovari që është bërë shumë i njohur, zakonisht përflitet edhe për jetën private. Të gjithë pyesin se përse nuk martohet Besim Dina.

Humoristi edhe vetë e ka përfolur disa herë këtë çështje në emisionin e tij, ndërkohë që së fundi u tha se ai ka një lidhje, një femër në krahët e tij, shkruan “Kosovarja”.

E, Besimi ka treguar se si duhet të duket e përzgjedhura e tij.

Intelektuale, e gjatë bile 1.70, e për pamje ska shumë rëndësi./Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË