Humoristi i njohur Vedat Bajrami, vazhdon të jetë mjaft aktiv në llogarinë e tij sociale, ku publikon imazhe të ndryshme personale e profesionale.

Angazhimet e tij, janë të dukshme, pasi që udhëtimet janë të shpeshta dhe tashmë i janë shndërruar në rutinë.

Bajrami, sapo publikoi një video, teksa tregonte udhëtimin me veturë drejt Zvicrës, ani pse rrezikonte veten në trafik, duke tentuar të sjellë pamje direkte nga rruga që po bënte.

 

MUND TË JU PËLQEJNË