Vala

Një vajzë shumë e bukur dhe e talentuar, e këtë e dëshmojnë shumë coverë në llogarinë e saj ku shihet se ka një zë të mrekullueshëm, shkruan Kosovarja.

Donjeta Morina së fundmi shihet në kripin e reperit të njohur 2Ton, projekt ky i cili po vazhdon të dëgjohet nga shumë adhurues të dyshes në fjalë.

Me realizimin e këtij projekti, Donjeta veçse u bë edhe më e njohur dhe fitoi shumë ndjekës.

Në vazhdim, Kosovarja ua sjellë disa imazhe të vajzës e cila vërtetë ka një zë magjik, e po ashtu edhe video ku ajo shihet duke kënduar edhe më herët./Kosovarja/

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË