Asnjëherë nuk ka qenë më e bukur, më e kohës dhe më afër publikut. Shyhretja po shkëlqen në çdo dalje publike, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja Shyhrete Behluli po i reziston viteve dhe konkurrencës, e për këtë ka ndikuar edhe paraqitja e saj e jashtme, ku po investon mjaftë.

Shyhretes i pëlqejnë fustanet, që i ndërron në çdo paraqitje, e secilën herë i vesh të bukur e më të bukur, shkruan “Kosovarja”.

Shpesh komentohen edhe flokët voluminoz e frizurat e bukura të këngëtares, por në këtë foto flokët e saj lënë shumë për të dëshiruar.

Ku mbeti volumi, madhështia e flokëve të Shyhretes? Pse nuk ia rregulloj vajza e saj frizere, Njomza? A thua a u zhgënjye Njomza kur e pa me këtë frizurë të ëmën?/Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË