Vala

Kaltrina Mikushnica është moderatorja nga Vushtrria, e që për publikun u bë tejet e njohur që në paraqitjen e saj të parë.

Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, përcjell ORAinfo.

Kaltrina është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos gjatë kësaj kohe kur është shtatzënë.

E sot, vajza e saj ka ditëlindjen dhe ajo ka publikuar foton më të bukur me të për ta uruar.

 

MUND TË JU PËLQEJNË