Vala

Këngëtarja Altuna Sejdiu-Tuna, ka karrierë të gjatë në skenën muzikore. Ka nisur të këndoj që në moshë të re dhe sot gëzon karrierë të gjatë e të suksesshme, shkruan “Kosovarja”.

Gjatë kohës sa është prezente në muzikë, është folur shumë edhe për jetën e saj dhe media ka vëzhguar me kujdes çdo detaj.

Tuna, që sot është e martuar me Patris Berishen, dikur mendonte se mashkulli më i bukur shqiptar ishte futbollisti Lorik Cana, shkruan “Kosovarja”.

A thua, a mendon edhe sot njëjtë?/Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË