Vala

Është ndër këngëtaret më të komentuara edhe gjatë vitit 2018, e cila pas një pauze bukur të gjatë, kohë kjo gjatë të cilës ishte e përkushtuar vetëm në jetën private, ishte në fokusin e medieve dhe ndjekësve të shumtë, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, ishte pjesëmarrëse në shumë intervista, e kësaj here i shpëtoi edhe një detaj interesant.

Duke folur për shtatzëninë e parë për të cilën u shpreh se çdo detaj u bë mediatik, tha që do të ketë më shumë kujdes në shtatzëninë e dytë.

Se a e ka planifikuar apo kur do të ndodhë, nuk ka dhënë detaje shtesë.

Ndiqeni./Kosovarja/

TUNA: 2018-TA NË TOP 3 VITET E MIA MË TË MIRA – MIRAGE FESTIV

TUNA: 2018-TA NË TOP 3 VITET E MIA MË TË MIRA – MIRAGE FESTIV

Gepostet von lajmi.net am Dienstag, 1. Januar 2019

MUND TË JU PËLQEJNË