Tuna vazhdon të jetë ndër femrat më të përfolura në show bizz.

Ajo tashmë është martuar dhe ka një djalë, shkruan ORAinfo.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se e ka nxjerrë djalin në borë.

Duket se ai po e shijon mjaftë shumë këtë kohë.

MUND TË JU PËLQEJNË