Arta Elezaj për publikun në Kosovë u bë e njohur përmes rolit të “Xhakartes”, vajzës së llastuar e provinciale që me të shpejtë u bë mjaftë e pëlqyer për publikun, shkruan “Kosovarja”.

E qartë që linjat bombastike trupore e bënë të vetën dhe nuk lanë që sytë e publikut të mbeten indiferent.

Aktorja e re është angazhuar edhe në Shqipëri në një projekt komedi dhe duket se ditët e saj janë mjaftë të angazhuara, shkruan “Kosovarja”.

Arta, ka thënë se është me fat dhe se ajo nuk ka nevojë të shkoj te fallxhoret për të mësuar se si do ti ecin punët.

A e ka thënë të vërtetën? Hë? /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË