Vala

U bë një kohë pa e parë. Këngëtarja e shumë hiteve, Soni Malaj, pas një pauze të konsiderueshme më në fund është rikthyer në skenën shqiptare.

Ndonëse e padukshme për një kohë të gjatë, ajo bëri qasjen më të mirë tek publiku, duke sjellë edhe ndryshime look-u tek vetja e saj, shkruan Kosovarja.

Me flokët balluke, e fytyryë të njomë e të bukur si dikur, Soni përsëri trokiti në zemrat e publikut, me po aq dashuri sikur herën e parë.

Rikthimi i saj u bë shumë i bujshëm, duke u rritur më shumë interesi i publikut për projektet e saj muzikore, dhe jetën private të saj. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË