Vala

Që nga divorci i tyre në jetën martesore, Blero dhe Teuta kanë qenë temë kryesore në mediat rozë.

Por, kjo temë ende vazhdon të jetë në interes të publikut, shkruan “Kosovarja”

Tanimë të dy kanë krijuar jetë të re, por shkaku i Tarës atyre ju imponohet që të kenë kontakte.

Teuta ishte ajo që Adonisin në fillim e konsideronte trajner personal, ndërsa tash është e martuar me të dhe ka një vajzë.

Një veprim të tillë po e bënë edhe Blero, por më ndryshe nga ajo, trajneri i tij është djal ngase ai e ka Afronën dhe shumë shpejt lidhjen e tyre do ta kurorzojnë me martesë. /Kosovarja/

Ku ishte qëllimi i Bleros me këtë foto, që ta imitojë Teutën apo çfarë..?

 

MUND TË JU PËLQEJNË