Vala

Ajo është ndër këngëtaret më të përfolura dhe me një bagazh të madh në karrierë, shkruan Kosovarja.

Lori është tejet aktive në rrjetet sociale dhe mbetet ndër më të kërkuarat e skenës në vente të rëndësishme.

Me që shumë emra të njohur e pranuan sfidën të publikojnë imazhe se si dukeshin para 10 viteve dhe sot, edhe Lori e bëri të njëjtën gjë.

E vlen të ceket se si para 10 viteve dhe si sot ajo është një zonjë me shumë klas e cila lë nën hije shumë kolege./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË