Është publikuar një foto e vjetër e Enca Haxhisë, se si dukej ajo në moshën 13 vjeçare.

Këngëtarja Enca Haxhia në Instastory para pak minutash e ka publikuar një fotografi të cilën e ka realizuar vite më parë, shkruan lajmi.net.

Imazhi që këngëtarja shqipare e ka ndarë me ndjekësit e shumtë është realizuar para 10 vitesh dhe në atë kohë Enca ka qenë vetëm 13 vjeçe.

Enca sot njihet si femra më e komentuar në media, shkak i suksesit në muzikë por edhe linjave të bollshme trupore.

MUND TË JU PËLQEJNË