Vala

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore, shyhrete Behluli po vazhdon të jetë një ndër më të pëlqyerat e zhanrrit e saj.

Talentin për muzikën ajo e trashëgoi edhe tek vajza e saj, Engjëllusha, e cila tani është po aq e suksesshme sa nëna e saj, shkruan ORAinfo.

Ato shpesh herë janë të pranishme bashkë në mbrëmje e koncerte.

E sot, ato kanë shkuar jashtë vendit ku do të mbajnë një koncert për në organizatë atje, dhe fëmijët I presin ato me veshje kombëtare shqiptare.

 

 

 

 

MUND TË JU PËLQEJNË