Shyhrete Behluli, këngëtare muzikës popullore, po vazhdon të jetë një ndër të preferuarat e publikut.

Ajo duket se mundohet që këtë preferencë që ka publiku për të, t’ua kthej me projekte muzikore, përcjell ORAinfo.

Shyhretja poashtu në profilin e saj merr shumë mesazhe dhe komente të ndryshme.

Ajo para pak çastesh ka publikuar një foto nga darka e përbashkët me Lulën e motrave Mustafa dhe zëvendës ambasadorën e Kosovës në Slloveni, Mirjeta Behluli.

“Me shoqën time Lulen dhe zv. Ambasadorën e Kosovës në Slloveni Mirjeta Behlulin:, ka shkruar Shyhretja.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË