Është ndër fytyrat më të suksesshme që ka estrada,m si në fushën e aktrimit po ashtu edhe me suksesin e emisionit, shkruan Kosovarja.

Tejet aktiv në rrjetet sociale, duke ndarë momente interesante nga përditshmëria, karriera si dhe disa batuta.

Ndërkaq sot, duket se ai ishte në siklet me që nuk dinte çfarë të bënte, e që këtë e ka shpjeguar edhe në formë batute.

“Nuk po di a me hi live, a me hi mu la, a me hi me ra” , ishte kjo batuta që bëri shumë ndjekës të tij të qeshnin jashtëzakonisht shumë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË