Vala

Shpat Kasapi është njëri nga këngëtaret e njohur shqiptar, që karrierën e tij e ka filluar goxha herët.

Së fundi, ai ka publikuar një imazh në llogarinë e tij në “Instagram” ku shihet i veshur me pantallona farmerke, bluzë të bardh dhe xhaketë ngjyrë portokalli.

“Komentet, të mirëseardhura” ka shkruar Shpati në këto imazhe, shkruan indeksonline.

Ndryshe, në këtë fotografi dhe me këtë kombinim rrobash, mund të gjejmë vend edhe për kritika.

MUND TË JU PËLQEJNË