Vala

Është një nga emrat më të njohur dhe më të dashur të muzikës popullore, Shkurte Fejza.

Hapat e saj për një karrierë muzikore i ka ndjekur edhe vajza e saj, Gresa, shkruan Indeksonline.

E të shpeshta janë edhe paraqitjet publike që ato të dyja bëjnë së bashku.

Edhe në një fotografi të publikuar nga Shkurta, nënë e bijë janë shfaqur me veshje kombëtare të gërshetuara me elemente moderne.

Ndryshe, Shkurta edhe vitin 2018 e përmbylli me shumë projekte e aktivitete muzikore.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË