Vala

Aktorja Adriana Matoshi është dëshmuar përmes dhjetra roleve të sukseshme në teatër , film, seri, shkruan “Kosovarja”.

E shpërblyer në festivale vendore dhe ndërkombëtare, Ardiana Matoshi pa dyshim që mbetet ndër aktoret më shkëlqyese në vend.

Aktorja është rikthyer në “O sa mirë”, në sezonin e ri të këtij seriali, ku aktorja është bërë formulë suksesi.

Në fotot e fundit, Adriana shfaqet më fresh se kurrë më parë, ndërkohë që në duksin e saj shkruan Polizei, shkruan “Kosovarja”.

A keni parë police të tillë?

MUND TË JU PËLQEJNË