Vala

Adriana Matoshi apo siç njihet më shumë në publik me emrin “Sasa” nga seriali televiziv vendor “O sa mirë”, sonte ka befasuar të gjithë me paraqitjen e saj.

E veshur si një zonjë evropjane Sasa kishte pozuar nën rrezet e diellit dimëror.

Ajo kishte vendosur dhe një palë syze dielli dhe dukej shumë bukur.

Më pas aktorja këtë foto e ka nda me miqtë dhe fansat e saj në Instagram.

Foto në fjalë është pëlqyer shumë dhe ka marrë shumë komente pozitive nga ndjekësit e saj./InfoKosova


MUND TË JU PËLQEJNË