Këngëtarja e njohur Teuta Selimi është një nga figurat publike që ngjall mjaftë interes.

Selimi u bë e famshme që në fëmijëri, që atëherë kur nisi me prezantimin e emisioneve të fëmijëve në “RTP”-në e atëhershme, shkruan “Kosovarja”.

Teuta, sot këngëtare e famshme dhe nënë e dy fëmijëve, e njëkohësisht bashkëshorte mjaftë e dedikuar. I shoqi i saj Patriku është muzikant dhe ka qenë shtytje e fortë për këngëtaren, shkruan “Kosovarja”.

Çifti jetojnë larg vendlindjes dhe më miqsh flitet që marrëdhënia e tyre është shumë e bukur dhe pa xhelozi, e për këtë ndoshta ka kontribuar edhe profesioni i njëjtë./Kosovarja/

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË