Vala

Sonte po kurorëzojnë dashurinë dy emrat më të përfolur të show biz-it shqiptar.

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi dhe reperi Gjiko po i japing fund beqarisë, shkruan Indeksonline.

Në këtë dasmë që po mbahet në periferi të Prishtinës, po marrin pjesë qindra mysafirë, në mesin e tyre emra të njohur nga arti.

Duke ditur se Elita vjen nga Gjakova, ajo s’kishte si mos ta ftonte edhe humoristin e njohur kosovar, Sevdai Radogoshin i njohur si Qumili, i cili shihet i shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

MUND TË JU PËLQEJNË