Vala

Është padyshim ndër aktorët më të përmendur i cili publikut i dha shumë dhe vazhdon të jep më të mirën nga vetja, shkruan Kosovarja.

Në rrjetet sociale është tejet aktiv duke postuar detaje nga përditshmëria dhe kësaj here ndryshe nga shumë artistë që kanë ankesa për krerët e shtetit, Qumili duket se është ndarë i kënaqur.

Për kryetarin Ardian Gjini, ka fjalë të mira dhe thotë se po punon shumë, e që këtë e ka ndarë edhe me ndjekësit e rrjeteve sociale.

Për këtë tregon më shumë imazhi që vijon./Kosovarja/

 

MUND TË JU PËLQEJNË