Verën që lam pas Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë prindër.

Korriku i vitit 2018 do të mbetet gjithmonë në kujtesën e çiftit simpatik, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, shkruan lajmi.net.

Kjo pasi nga dashuria e tyre e madhe erdhi në jetë vajza, Ajka.

Si Xhensila ashtu edhe Besi janë kujdesur që vajzën ta mbajnë larg fokusit media andaj nuk i kanë zbuluar fytyrën nëpër rrjete sociale.

Por pavarësisht kësaj një video e fundit e publikuar nga Xhensila ua ka rrëmbyer zemrën të gjithëve.

Në videon në fjalë Xhensila shihet duke e përcjellë festivalin ‘’Kënga Magjike’’ saktësisht natën e parë gjysmëfinale që u mbajt dje (e mërkurë) ndërsa në sfond dëgjohej zëri i Ajkës së vogël.

Mund ta ndiqni në vazhdim.

Xhensila Myrtezaj

Gepostet von Albania Viral am Donnerstag, 6. Dezember 2018

 

MUND TË JU PËLQEJNË