Vala

Është ndër këngëtaret më të komentuara të rrjetit, e cila nuk po ndalet me projekte pas një pauze bukur të gjatë, shkruan Kosovarja.

Ajo është tejet aktive në rrjetet sociale duke ndarë momente të ndryshme me ndjekësit që vërtetë të shkrijnë zemrën.

Një gjë Tuna shpesh e ka bërë publike, se është shumë e lidhur pas djalit të saj.

Këngëtarja i do shumë fëmijët dhe Tiani vërtetë se ia ka ndryshuar jetën, por a ka menduar të ketë edhe ndonjë fëmijë Tuna?

Veshja e saj e gjerë në postimin e radhës lë të kuptohet shumëçka, por këtë më mirë do ta tregojë koha./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË