Vala

Ditë më parë lansoi projektin e ri “Bomba”.

Capital T kësaj kënge ia kishte shoqëruar edhe videoklipin, të realizuar në mënyrë të veçantë.

Përmes një videoje të publikuar në YouTube, reperi ka sjellë prapaskenat nga xhirimet e klipit “Bomba”.

Kujtojmë që kënga “Bomba” deri tani ka marrë afro 1 milion klikime dhe po pëlqehet nga fansat.

Më poshtë mund të shihni se si u xhirua videoklipi “Bomba” nga Capital T. /Lajmi/

MUND TË JU PËLQEJNË