Vala

Nga pushimet prej ku shihet pranë vogëlushit Tian dhe bashkëshortes së tin Tunës, Patris Berisha shfaqet më se i lumtur.

Dyshja që po bën zhurmë mediale, po shijojnë pak momente relaksi pas angazhimeve që patën secili në profesionin e tij, shkruan Kosovarja.

E çuditërisht, Patrisi befasoi me një tatuazh që zbuloi teksa po kënaqej në det me vogëlushin e tij simpatik.

Mbase mund të ketë edhe ndonjë të tilë të pazbuluar, por në këtë pjesë të trupit e zbuloi për herë të parë.

/Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË