Vala

Ka kohë që Violetë Kukaj është në fokusin e gazetarëve, të cilët e përflasin herë për diçka, e herë për diçka tjetër.

Një herë media u interesua gjerë e gjatë se përse këngëtarja e ndali aktivitetin muzikor, më pas u tha se i është rrekur fesë e është mbuluar, ndërkaq së fundi pika u vu mbi jetën e saj private.

U morr vesh se këngëtarja e shumë hiteve është ndarë nga bashkëshorti, megjithëse një gjë të tillë nuk e konfirmoj vetë ajo, shkruan “Kosovarja”.

Pas lajmit se u nda nga burri, Violeta është aktivizuar sërish në muzikë dhe atë di ta shohim edhe në programet e vitit të ri.

Madje, këtë herë këngëtarja ka vendosur ta vesh një fustan i cili vë në pah edhe gjoksin e saj./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË