Vala

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez kanë festuar dyvjetorin e lidhjes.

Alex Rodriguez dhe Jennifer Lopez i kanë dedikuar mesazhe dashurie njëri-tjetrit me rastin e përvjetorit të lidhjes, shkruan lajmi.net.

Pas dedikimit të JLo-së, partneri i saj ka postuar disa imazhe, përmes së cilave ia kushtoi edhe një mesazh dashurie.

“Nuk mund të besoj që janë bërë dy vite. Vetëm 730 ditë, të cilat kanë fluturuar, por ndihem sikur kemi qenë bashkë gjithmonë. Ne do të jemi dhe sa shumë keni kuptim për mua nuk mund të thuhet me fjalë”, ka shkruar ndër të tjera Alex.

Duke kujtuar momentet më të lumtura që kanë kaluar gjatë kësaj periudhe bashkë, ai shton “Sikur ti nuk është askush”.

MUND TË JU PËLQEJNË