Orinda huta njihet për stilin e saj të mirë nëveshje.

Por, këtë herë ka befasuar me paraqitjen e fundit të bërë në disa imazhe në ‘Instagram’, shkruan Indeksonline.

Biondina seksi, ka ardhur me një fustan ngjyrë ari i cili kishte një premje interesante dhe i shkonte shumë për fytyre këngëtares me sy blu.

Orinda ishte kujdesur ti shfaqte këmbët e gjata në fustanin e shkurtë .

Ori

Këngëtarja dhe moderatorja edhe këtë herë ka arritur të duket mjaft në trend.

MUND TË JU PËLQEJNË