Nata e dytë e festivalit ‘Kënga Magjike’ po mbahet sonte dhe tashmë të gjithë pjesëmarrësit janë bërë gati.

Edhe këngëtarja dhe moderatorja nga Shqipëria, Orinda Huta është bërë gati të shkëlqejë në mbrëmjen glamuroze, shkruan Indeksonline.

Përmes një imazhi të publikuar në llogarinë e saj personale të ‘Instagramit’, Orinda tregoj për dukjen sonte.

Biondina simpatike kishte zgjedhur një fustan elegante, ndërsa buzëkuqi dhe sytë e saj ngjyrë ‘blu’ e bëni të dukje mahnitëse dhe e më bukur se kurrë më parë.

MUND TË JU PËLQEJNË