Orinda Huta ka publikuar imazhe të reja në llogarinë saj të ‘Instagramit’.

E njohur për thjeshtësinë dhe bukurinë e saj natyrale, Orinda në pozat që ka publikuar ka ardhur në një fotosesion interesant dhe artistik, shkruan Indeksonline.

Binodina me sytë e kaltër edhe këtë herë ka shkëlqyer me dukjen dhe butësinë që ajo çdo herë transmeton.

Kujtojmë që Orinda është e martuar me prezantuesin e njohur, Turjan Hyska.

MUND TË JU PËLQEJNË