Vala

Fjolla Svirca Mehmeti është një emër i njohur për publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit, dhe nga martesa e tyre ata kanë dy fëmijë.

Fjolla është gjithmonë aktive në rrjete sociale ndonëse është e angazhuar në profesion dhe në familje.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe familja e saj ia ka bërë një surprizë në orët e para të kësaj dite./ORAinfo

 

MUND TË JU PËLQEJNË