Vala

Se Tuna nuk i ka raportet e mira me familjarët e burrit të saj ka kohë që po diskutohet.

Së fundmi në media kemi parë lajme në lidhje me raportet e prishura në mes të këngëtares Tuna Sejdi dhe familjarëve të Patris Berishës, burrit të saj, shkruan lajmi.net.

Mirëpo rreth kësaj ajo nuk ka folur asnjëherë deri më sot, dhe këtë e bëri gjatë një interviste të dhënë për emisionin ‘Mirage’.

E pyetur nëse ka gjetur mbështetjen e tyre kur e lindi Tianin, ajo dha përgjigjen epike të cilën e gjeni në videon në vazhdim.

MUND TË JU PËLQEJNË