Vala

Egzona Muqiqi është një prej emrave më të përfolur në publik e në media.

Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ata tani janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali.

Egzona duket të jetë një nënë shumë e përkushtuar, e këtë e dëshmon me fotot që i poston.

Sot, ajo ka postuar disa imazhe ku shihet se po kujdeset edhe për binjakët edhe po luan me vajzën e madhe./ORAinfo/.MUND TË JU PËLQEJNË