Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.

Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se i ka dërguar fëmijët tek lodrat.

Fjolla duket të jetë një nënë shumë e kujdesshme.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË