Çdo herë kur bëhet fjalë për jetën luksoze, nuk ka se si mos të përmendet edhe njëra nga moderatoret e televizionit publik.

Ajo është Arbnora Ademaj, e cila së fundmi është bërë pjesë e medieve rozë, dhe e komenteve sociale, për bukurine dhe linjat e saj.

Kjo pasi që ajo ndodhet në Tajlandë, duke përjetuar një pushim mjaft luksoz, kështu së paku na ka bërë ajo me dije përmës postimeve të fundit, shkruan Kosovarja.

E së fundmi, ka ardhë me një pozë goxha provokative përreth shkëmbinjëve të Tajlandës,me një fustan të verdhë, pothuajse gjysmë i mbuluar, duke ia ekspozuar linjat më seksi të saj.

Ajo po kalon ditë mjaft të mira atje së bashku me shoqet e saj, dhe mesa duket nuk e kanë fare ndërmend që edhe për pak kohë t’iu kthehen jetës së përditshme. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË