Vala

Adelina Tahiri dhe Serjozha Markov sot u relaksuan në një ambient me borë.

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj, Serjozha Markov, duket se ditën e sotme e kanë shfrytëzuar për të rrëshqitur me ski, shkruan lajmi.net.

Ishte Adelina ajo e cila publikoi disa imazhe, në të cilat shihet e veshur në veshje të këtij sporti.

Në një prej këtyre fotografive, ajo shfaqet në krahët e bashkëshortit dhe dukej e lumtur si çdo herë.

Për ndryshe, çifti janë prindër të një djali, të cilin e kanë pagëzuar Jon.

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË