Vala

Edhe pse ka kohë që i mungon skenës me projektet e reja, Mirsa nuk është harruar nga publiku, shkruan Kosovarja.

Është tejet aktive në rrjetet sociale, duke ndarë detaje të ndryshme me ndjekësit.

Ajo sot feston ditën më të veçantë, ditëlindjen e saj, e këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie e cila sigurisht u komentua dhe u pëlqye shumë.

Urime të ndryshme iu adresuan nga adhurues të shumtë, e sigurisht se nuk do I mungojnë as surprizat nga njerëzit e dashur.

Urime./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË