Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në rrjete sociale, në të cilën erdhi pak më ndryshe ngase jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Enca Haxhia ka postuar një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq tejet joshëse.

Këngëtarja në këtë imazh u shfaq e veshur me një bluzë dhe pallto, ndryshe prej imazheve ku vë në plan të parë linjat trupore.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Enca Haxhia është “Baladë”, ndërsa po punon rreth realizimit të këngëve të reja. /Lajmi.net/

MUND TË JU PËLQEJNË