Vala

Elita dhe Kaltrina po shijojnë ditët më të lumtura të jetës.

Dy prezantueset tashmë të njohura për publikun janë në pritjen më të ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Në një foto të postuar së fundmi të dyjat shfaqen mrekuellshëm me kapele në kokë.

Por interesantja e fotos është mbishkrimi I tyre, ku shihen që po garojnë ndërmjet veti se cila do të lind më shpejt.

Mos të harrojmë, Elita po bëhet nënë për të parën herë, ndërsa Kaltrina është në pritje të fëmijës së dytë./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË