Ai është ndër këngëtarët më aktiv i cili nuk ndalet me projekte të shumta, shkruan Kosovarja.

Përveç këngëve solo ka bashkëpunime me shumë reperë dhe këngët e tij çdoherë arrijnë majat e top listave.

Me që në vendin tonë po mbretëron një acar me temperatura të ulëta dhe reshje të mëdha bore, Ermal;i ka zgjedhur pikërisht këtë ditë të relaksohet në pishinë.

Edhe pse me pamje nga i ftohti dhe bora, po e shijon në maksimum atmosferën brenda.

Shikojeni./Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË