Vala

Herë të shkurta e herë të gjata, Kida pëlqehet gjithnjë për dukjen e saj.

Orhidea, është ndër artistet e pakta të estradës e cila ka rrëmbyer vëmendjen e publikut që në fillim dhe vazhdon të jetë e tillë, shkruan lajmi.net.

Përveç projekteve të suksesshme që ka lansuar deri më tani, Kida pëlqehet edhe për pamjen e cila besohet të mos ketë asnjë ndërhyrje kirurgjike.

E me postimet e fundit të ndara me ndjekësit, ajo bën të ditur se sërish ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe duket për mrekulli.

Këtë ndryshim të Kidës nuk ka dyshim se do e presin mirë edhe fansat e saj.

 

Loading...

MUND TË JU PËLQEJNË