Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku, është njëra nga personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale.

Ajo çdo herë ndan me fansat e saj, imazhe të ndryshme, shkruan Kosovarja.

Kështu ka vepruar edhe sot, duke publikuar një imazh të saj të ri, e që dukej tejet atraktive, dhe me një bukuri përrallore.

Morena edhe këtë herë, kishte marrë komente të shumta nga ndjekësit e saj, të cilët i kishte lënë pa fjalë, me bukurinë që ajo posedon. /Kosovarja/

MUND TË JU PËLQEJNË