Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku është njëra nga femrat më të ndjekura në rrjete sociale.

Meqë publikon imazhe dhe video të llojllojshme, shpesh postimet e saj bëhen kryetemë në mediat rozë.

E pasi dje befasoi me postimin e fundit kur u shpreh se ishte e zhgënjyer nga dashuria, sot ajo publikoi një foto të zjarrtë nga shtrati, përshkrimi i së cilës tërhoqi vëmendjen e publikut.

“Për ty”, shkruan ajo teksa shfaqet kuq e zi, pamja e së cilës është e mahnitshme.

 

MUND TË JU PËLQEJNË