Pas disa publikimeve që bëri kohëve të fundit, shihej qartë se gjendja emocionale e saj reflektohej më shumë se kurrë edhe jashtë.

Kjo gjë aq shumë ndikoi tek ajo, sa që bëri që të humb e gjithë sharmin dhe bukurinë, për çka veçohej deri dje, shkruan Kosovarja.

Por, duket se më furishëm se kurrë e mori veten, dhe iu kthye sërish zbavitjeve dhe tekeve të saj.

Kjo pasi që ajo përmes disa video që publikoi në Instagram, erdhi më e fresket dhe më e shkëlqyer se kurrë më parë.

Sigurisht, që këto postime të saj “shpërthyen” edhe nga inati, e cila duket se këtë herë kishte vendosur ti mbyllë sytë dhe mos të dëgjojë për asgjë. /Kosovarja/

Morena Taraku

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 11. Januar 2019

Morena Taraku

Gepostet von Albania Viral am Freitag, 11. Januar 2019

MUND TË JU PËLQEJNË